Únor 2012

Nebojte, já naslouchám!

14. února 2012 v 8:10 | Kiki-senpai |  Mé pokusy
Určitě znáte ten pocit, když máte tajemství a chcete ho někomu říct, ale neměli byste. Nakonec se to ve vás pohne a řeknete ho někomu, komu opravdu důvěřujete. Víte, že to nepošle dál a že se vám i pokusí pomoc.
Bohužel já nepatřím k lidem, kteří nejsou v tomhle směru nějak moc výřeční. Né že bych neměla dost přátel, kterým bych dostatečně věřila, ba naopak, ale nikdy jsem se se svými tajemstvími nesvěřovala a teď už se s tím velmi špatně začíná. Zato na to, že by se mi lidé nesvěřovali, tak to si nemůžu stěžovat. Vlastně můžu. Znám už tolik věcí, které bych neměla říct, že už si ani nejsem jistá, že si je všechny pamatuji. Docela často se mi stává, že přemýšlím, jak dané osobě pomoc, přitom já sama mám dost problémů. Na jednu stranu jsem ráda, že mi lidé věří, ale někdy bych byla radši, kdybych byla nevěrohodná osoba, které by se báli říct, co měli na oběd.
Jak tak nad tím přemýšlím, můžu říct jen jediné. Nebojte, já naslouchám! Vždy tu budu pro vás a budu se vám snažit pomoc. Od toho jsou přeci přátelé.

Kiki-senpai